از دسترسی خارج شدن درگاه سایت

اطلاعیه همراه ساپورت | غیر فعال شدن درگاه پرداختتاریخ خبر:  02/04/2020با سلامدر حال حاضر درگاه سایت از دسترس خارج شده است.تا اطلاع ثانوی برای شارژ سرورها ازروش  کارت به کارت استفاده کنید. برای ... ادامه مطلب »

3rd Apr 2020
اطلاعیه همراه ساپورت | اضافه شدن سرور از دیتاسنتر محبوب راپیدسویچ ((RapidSwitch))

با سلام|همکاران عزیز :دیتاسنتر راپیدسویچ از سرورهای محبوب  کشور انگلستان و دارای پورت بسیار قوی می باشد.به دلیل قدرت بالای سخت افزاری و پورت  عالی این سرور توجه بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی ... ادامه مطلب »

18th Mar 2020
اعمال افزایش قیمت در فاکتور برخی محصولات

اطلاعیه همراه ساپورت | اعمال افزایش قیمت در فاکتور  برخی محصولاتتاریخ خبر:  2020/02/29با سلامهمکاران عزیز همانطور که میدانید و قابل مشاهده هم هستش روند صعودی در نرخ پوند و دلار و یورو داشتیم .این ... ادامه مطلب »

28th Feb 2020
آفر فروش سرورهای مجازی کشور ترکیه

آفر فروش سرورهای مجازی کشور ترکیه ||فروش افر به مدت 1 ماه - تاریخ درج خبر:  14/11/2019 با 20% تخفیف ویژه کد تخفیف  hamrahsupport20چند ماهی است که همکاران بخش فنی ما در تلاش بودن تا بستری مناسب برای شما عزیزان ... ادامه مطلب »

14th Nov 2019
آفر تخفیف ثبت دامنه های بین المللی از همراه ساپورت

تاریخ پست : 04/11/2019همکاران عزیز  :با سلام و وقت بخیر خدمت نمایندگان گرامیبه اطلاع میرساند قیمت ثبت پسوند دامنه .com و xyz و  Pro و Info به مدت محدود کاهش یافته استقیمت com از 187هزار تومان به مبلغ 148هزار ... ادامه مطلب »

4th Nov 2019
اطلاعیه همراه ساپورت - اضافه شدن سرور از لوکیشن کانادا

به درخواست چند تن از کاربران گرامی بر ان شدیم که صرف نظر از قیمت بالای این لوکیشن این سرور را به مجموعه سروهای همراه ساپورت اضافه نماییم.این سرور با 64گیگ رم و هارد nvme و 8 کور cpu میتواند برای ... ادامه مطلب »

23rd Aug 2019
آموزش و مقررات ثبت دامنه های آی آر

الف. نوع دامنه   همه دامنه ‌های تحت پسوند .آی آر ".ir" ثبت می‌شوند.             ب. شرایط متقاضیکلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که اعطای امتیاز دامنه .آی آر به آن‌ها مغایر قوانین و مقررات جمهوری ... ادامه مطلب »

9th Aug 2019
کانال خبر رسانی همراه ساپورت

با سلام خدمت همکاران عزیزاز انجا که در سال برای کاربران عزیز افرهای ویژه ای جهت خرید با قیمت پایین تر از سایت ارایه می شود برا آن شدیم که برای اطلاع به شما کانال تلگرامی را راهندازی کنیم.تمام ... ادامه مطلب »

12th Jul 2019
افتتاح سایت همراه ساپورت

با سلام خدمت تمام همکاران عزیزسایت همراه ساپورت از چندین سال پیش کار خود را به صورت عمومی شروع کرده  ولی با توجه به انبوه مشتریان و درخواست های متفاوت  بازدیدکنندگان عزیز در طول این مدت بران ... ادامه مطلب »

28th Sep 2017