آپدیت
.
.
.
.
همکاران عزیز :
قیمت تمام محصولات سایت در حال بروزرسانی مبباشد :
هنوز قیمت فاکتورها و محصولات خریداری شده کاربران بروز نشده و تا اخر این ماه و ماه اینده قیمت های جدید روی فاکتورها و سرویس های تمدیدی اعمال میشود. امروز ((22/06/2020))
نکته: همکاران عزیز در نظر داشته باشید که قیمت  محصولات سایت مم بعد به صورت کاملا خودکار  و بر اساس قیمت روز دلار و یورو محاسبه میشود. پس ممکن است سرویسی که در این ماه به فرض مثال 200ت شارژ میکنید ماه اینده 150تومان و یا بیشتر  شود و قیمت محصولات دقیقا بر اساس نرخ روز ارز جابه جا میشود.
                                  
کاربران عزیزی که به ما لطف و اعتماد کردن و به صورت تعداد بالا از محموعه همراه ساپورت خریداری نموده اند قیمت سرورها در پروفایل انها به صورت همکاری محاسبه میشود .
تعداد سرورهای خریداری شده باید به حد نصاب تعداد  10 عدد یا بالاتر رسیده باشد و محاسبه قیمت همکاری فقط برای این همکاران لحاظ میشود.
قیمت همکاری محصولات محفوظ بوده و در سایت ذکر نمیشود
و همیچنین برای همکاران و کاربرانی که سرویس های خود را به صورت سالانه تمدید یا خرید مینمایند علاوه بر پرداخت هزینه 10 ماه به جای 12ماه که به صورت تخفیف 2ماه را رایگان دریافت می نمایند قیمت ماهانه محصول نیز بر اساس قیمت همکاری لحاظ می شود .
همکارانی که سرویس های IBSng و اشتراکی خرید نموده اند در صورتی که تمدید سالانه داشته باشند میتوانند پرداخت را با قیمت همکاری انجام دهند.
لطفا سوالات و ابهامات خود را بعد از اپدیت شدن قیمت ها در پروفایل خود ارایه نمایید و تا قبل از تغییر قیمت ها در ناحیه کاربری سوال نفرمایید .

همراه ساپورت
Hamrah-SupportMonday, June 22, 2020

« بازگشت